Provádíme kontroly a výměny domovních stoupaček, přípojky k veřejné kanalizaci a montáže uličních kanalizačních stok. Působíme nejen v oblasti Hradce Králové a Pardubic, ale po celém území ČR.

Čištění kanalizace

Profesionální čištění kanalizace, revize kanalizace, čištění odpadů. Naši zkušení instalatéři provedou odbornou revizi Vaší kanalizace včetně potřebných oprav a údržby. Provádíme kompletní servis, veškerý potřebný materiál dodáme a odborně namontujeme.

Přípojka k veřejné kanalizaci

Zkušení instalatéři připojí Váš dům k veřejné kanalizaci. Garantujeme rychlost a kvalitu naší práce. Všichni naši pracovníci mají několikaletou praxi v oboru. Nebudete se muset o nic starat. naši instalatéři dovezou veškerý potřebný materiál, odborně Vás připojí k veřejné kanalizaci a uklidí po sobě, aniž by narušili chod Vaší domácnosti.

Opravy domovních stoupaček

Provádíme také revize stoupaček, rekonstrukce stoupaček, opravy stoupaček i generální opravy stoupaček. Můžete se spolehnout, že veškeré práce jsou prováděny zkušenými instalatéry s několikaletou praxí. Zároveň garantujeme rychlost a spolehlivost. Všechen materiál potřebný k opravám dodáme a odborně namontujeme.

Havárie kanalizace Hradec Králové a Pardubice

Nabízíme havarijní servis kanalizace, kanalizačních přípojek a domovních stoupaček. V případě havárie volejte kdykoli. Jednáme rychle a kvalitně.

Poptávky instalatérských prací

Máte zájem o instalaci kanalizační přípojky, čištění kanalizace, opravu domovních stoupaček? Napište nám nebo zavolejte, konzultace a cenové kalkulace provádíme zdarma.

[contact-form-7 id=“115″ title=“Kontaktní formulář“]