TVP-TECHNIK provádí instalace, servis, opravy topení, topných systémů a rozvodů tepla.

Topení a topenářské práce

Dáme Vaše topení do pořádku. Instalace a opravy topení. Najdeme a posoudíme závadu na rozvodech topení a topných systémů. Provedeme výměnu poškozených částí termostatických regulačních ventilů, kohoutů, šoupat kompenzátorů, redukčních a pojistných ventilů. Provedeme odvzdušnění a dopuštění topení, výměnu radiátorových těles, kotlů a čerpadel.

Klimatizace

Provádíme montáž, opravy a údržbu klimatizačních jednotek. Poradíme Vám se správným výběrem klimatizace pro Vaše prostory. Dopřejte si příjemné prostředí v létě i v zimě.

Rekuperace

Rekuperační jednotky umožňují teplem větraného vzduchu a ohřát čerstvý vzduch vpouštěný do místnosti. Teplo Vám tak nikam neuniká. Provádíme montáž a servis rekuperačních jednotek. Při nákupu rekuperační jednotky Vám poradíme vhodný typ pro Vaše prostory.

Garantovaná kvalita

Veškeré práce provádějí zkušení odborníci s mnohaletou praxí. Zaručujeme kvalitu odvedených topenářských prací. S prací se nepářeme, pracujeme rychle a kvalitně. Provádíme kompletní servis – obstaráme materiál i profesionální montáž. V případě havárie volejte kdykoli.

Máte zájem o topenářké práce?

Zpracování nabídky a konzultace provádíme zdarma.

[contact-form-7 id=“115″ title=“Kontaktní formulář“]