Veškeré plynařské práce a kompletní plynoservis. Servis kotlů, plynovodů, plynařské práce, výměna a montáž plynových kotlů, ventilů a rozvodů. TVP-TECHNIK provádí jak instalace nového vedení plynu, plynových kotlů a topení, tak revize a opravy stávajícího odběrného zařízení.

Havárie a servis plynu

Zkušení plynaři provedou vyhledání a posouzení závady na plynovém vedení a domovních rozvodech plynu. Zjištěnou závadu profesionálně opravíme. Zajišťujeme kompletní servis včetně zajištění veškerého potřebného materiálu.

Provedeme kontrolu plynových kotlů a spotřebičů a kontrolu rozvodů plynu. V případě havárie nebo úniku plynu volejte kdykoli. Působíme po celé ČR, především v okolí Hradce Kralové a Pardubic.

Instalace plynu a plynových spotřebičů

TVP-TECHNIK provádí odbornou montáž plynových kotlů a spotřebičů včetně plynových přípojek a domovních rozvodů plynu. Konzultace a cenové kalkulace provádíme zdarma. Obraťte se na nás.

Garance kvality

Veškeré plynařské práce jsou prováděny zkušenými plynaři s několikaletou praxí. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti instalace plynu – veškerý materiál dovezeme a odborně namontujeme. Pracujeme rychle a kvalitně.

Máte zájem o plynařské práce?

Konzultace a zpracování nabídky provádíme zdarma. Volejte kdykoli nebo nám napište.

[contact-form-7 id=“115″ title=“Kontaktní formulář“]